Luksusowy dom seniora

Luksusowy dom seniora
Rowan Heuvel z Unsplash

Decyzja o wyborze domu seniora nie należy do najłatwiejszych. Zachęcamy do lektury naszej publikacji i zapoznania się z ofertą jednego z najlepszych ośrodków dla seniorów w Polsce!

Całodobowa, profesjonalna opieka i komfortowe warunki 

Opieka nad osobami w podeszłym wieku to czynność wymagająca cierpliwości, empatii i wiedzy na temat schorzeń. Starsze osoby czasami cierpią bowiem na demencję, cukrzycę albo zmagają się z chorobą Alzheimera. Dlatego zapada decyzja umieszczenia seniorów w przyjaznej placówce.

Nowoczesny ośrodek ze spa 

Wyjątkowym miejscem dla wszystkich seniorów jest polecany przez nas Leśny Dom Seniora znajdujący się w Piastowie w województwie kujawsko-pomorskim. Jak sama nazwa wskazuje, położony jest wśród drzew, które dotleniają pensjonariuszy i pozytywnie wpływają na kondycję psychiczną.  Podobnie jak w innych tego typu placówkach w Polsce, także tutaj wnukowie i dzieci osób starszych nie muszą się martwić o los swoich bliskich. Ci będą mieć wdrożoną odpowiednią dietą oraz skuteczną rehabilitację za pomocą nowoczesnego sprzętu. Wchodząc na stronę internetową https://lesnydomseniora.pl, można dowiedzieć się, że to miejsce wyróżnia spa i szeroka gama zabiegów rehabilitacyjnych. Ośrodek jest wyposażony w pokoje z wysokim standardem (balkon, aneksy kuchenne itd.), a każdy pobyt może być stały albo krótkoterminowy.

Przyjaźń i zaufanie są najważniejsze

Ale nie sama wygoda i możliwości skorzystania ze SPA czy wind są w Leśnym Domie Seniora najbardziej przyciągające. Najważniejsze jest zapewnione bezpieczeństwo przebywających pensjonariuszy. Każdy senior czuje się tam niemal jak we własnym, przytulnym, rodzinnym mieszkaniu. W tej prywatnej, pozbawionej barier architektonicznych placówce, nie ma mowy o braku miłej atmosfery. Pracownicy i opiekunowie to ludzie odpowiedzialni, przyjaźnie i życzliwie nastawieni do wszystkich pensjonariuszy. Dzięki nim seniorzy są zawsze uśmiechnięci i pełni radości. Ale czy na pewno nie tęsknią za dziećmi i wnukami? Tego uczucia nie da się zmienić. Tęsknota pojawia się w nawet najbardziej nowoczesnych i zaspokajających wszelkie potrzeby osób dobiegających jesieni życia, miejscach. Na szczęście ten prywatny Dom Seniora sprawi, że dzień minie im bardzo aktywnie, bez myślenia o przeszłości. Będą więc mogli realizować pasje i nawiązywać nowe znajomości. A być może, jeżeli są samotni, poznają także kolejną miłość swojego życia. Wtedy kolejne dni nabiorą weselszych i ciepłych barw.

PODZIEL SIĘ: