Do czego służy korek analny?

Do czego służy korek analny

Sekret na udane życie seksualne sprowadza się do otwartości na nowe doznania erotyczne. Oczywiście, nie oznacza to, że musisz robić to, co wszyscy. Każdy człowiek ma własne granice, których nie należy przekraczać. Gdy zostaną one naruszone, pojawia się poczucie wykorzystania i nadużycia. Aby ich uniknąć, warto wzmacniać w sobie asertywność. To właśnie ona pozwala nam wyrazić swoje potrzeby seksualne w przyjazny sposób. Dzięki niej mamy w sobie dość odwagi, by przyznać, że seks analny znajduje się w obszarze naszych fantazji erotycznych. Jednocześnie na pewne formy aktywności, które nam nie odpowiadają, możemy się nie zgodzić. Coraz więcej par otwiera się nie tylko na nowe doznania erotyczne, ale też gadżety. Do czego służy korek analny?

 

Spis treści:

  1. Obalamy mity dotyczące seksu analnego
  2. Seks analny nie tylko dla gejów
  3. Co daje nam miłość grecka?
  4. Jak przygotować się do seksu analnego?
  5. Jak działa korek analny?

Obalamy mity dotyczące seksu analnego

Wielu młodych ludzi decyduje się na seks analny w obawie przed nieplanowaną ciążą i chorobami przenoszonymi drogą płciową. Warto obalić ten szkodliwy mit. Seks analny, podobnie jak waginalny czy oralny, musi być odpowiednio zabezpieczony. Jedynie prezerwatywa chroni nas przed chorobami przenoszonymi drogą płciową. Należy ją wykorzystywać przy każdej formie aktywności seksualnej, jeśli nie jest to nasz stały partner, który pokazał nam aktualne wyniki badań. W przeciwnym wypadku może dojść nie tylko do zakażenia wirusem HIV czy HCV, ale też przeniesienia wirusa HPV czy bakterii wywołujących choroby weneryczne takie jak kiła, rzeżączka czy chlamydioza. Ponadto seks analny bez zabezpieczenia nie chroni przed nieplanowaną ciążą. Podczas wytrysku w odbycie część spermy może przemieścić się do pochwy, stamtąd do jajowodów i doprowadzić do zapłodnienia komórki jajowej.

mity dotyczące seksu analnego

Seks analny nie tylko dla gejów

Nie brakuje jednak osób, które w pełni świadomie decydują się na seks analny, ponieważ ta forma aktywności sprawia im największą przyjemność.  Do niedawna miłość grecka budziła negatywne nastawienie wśród mężczyzn heteroseksualnych. Automatycznie była utożsamiana przez nich z gejami. W rezultacie wielu mężczyzn rezygnowało z tej formy aktywności seksualnej, nawet gdy budziła ona ich fascynację. Na szczęście czasy powoli się zmieniają. Wzrasta tolerancja wobec środowisk LGBT, jak również otwartość na seks analny. Mężczyźni nie wstydzą się dziś odgrywać w miłości greckiej zarówno roli dominującej, jak i uległej. Obserwuje się bowiem coraz większą potrzebę realizacji własnych fantazji erotycznych.

Co daje nam miłość grecka?

Dlaczego seks analny jest tak pociągający? Atrakcyjnym czyni go moc wyjątkowych doznań. Odbyt jest mocno unerwiony i ukrwiony, przez co jego stymulacja przynosi ogromną przyjemność stronie biernej. Natomiast gdy rolę aktywną odgrywa mężczyzna, to dzięki temu, iż końcowy odcinek układu pokarmowego jest stosunkowo ciasny, jego penetracja dostarcza silniejszych doznań.

miłość grecka

Jak przygotować się do seksu analnego?

Seks analny wymaga odpowiedniego przygotowania. To nie jest forma aktywności, do której można przystąpić z biegu. Po pierwsze, odbyt nie wytwarza wydzieliny o działaniu nawilżającym, dlatego też należy zredukować tarcie za pomocą lubrykantu. Po drugie, należy go dobrze wypróżnić, aby podczas stymulacji nie doszło do przykrej niespodzianki. Po trzecie, seks analny wymaga zaufania do partnera, dlatego nie uprawia się go z osobą, którą słabo znamy, gdyż będziemy spięci i zestresowani.

Jak działa korek analny?

Miłość grecka otwiera przed nami zupełnie nowe możliwości. Z myślą o seksie analnym opracowano nawet specjalne gadżety erotyczne. Jednym z nich jest korek analny, który można zamówić w sklepie erotycznym Easytoys.pl. Umieszcza się go w odbycie partnera lub partnerki. Jest to możliwe dzięki temu, iż korek analny ma odpowiednie, stosunkowo niewielkie wymiary oraz stożkowatą końcówkę. Tego typu gadżety zwilżamy lubrykantem na bazie wody przed umieszczeniem w miejscu docelowym. W przeciwnym wypadku penetracja odbytu może okazać się bolesnym doświadczeniem.  Wibrująca zatyczka analna dostarcza wielu niezapomnianych wrażeń. Często posiada ona kilka poziomów wibracji, które można ustawiać w zależności od aktualnych potrzeb. Decydując się na korek analny, zwróć uwagę na to, z jakiego materiału został wykonany. W sklepie internetowym Easytoys.pl znaleźć możesz gadżety wyprodukowane z silikonu medycznego. To bezpieczne rozwiązanie, ponieważ ten materiał nie wykazuje działania alergizującego. Korek analny to świetna opcja dla par heteroseksualnych, w których to mężczyzna pragnie być stroną bierną. Jego partnerka może kontrolować akcję, korzystając z pilota dołączonego do zestawu. Sex shop online Easytoys.pl oferuje wibrującą wtyczkę butt z pilotem.

 

korek analny

PODZIEL SIĘ: