Dobrze dobrany stanik pomoże ci uniknąć problemów z kręgosłupem

Odpowiednio dopasowany stanik to bardzo ważna rzecz nie tylko dla naszego wyglądu ale i zdrowia. Źle dobrany może negatywnie wpływać na nasz kręgosłup i zdrowie całego ciała.

Każda kobieta chce wyglądać i czuć się jak najlepiej w swojej bieliźnie. Prawidłowo dopasowany biustonosz pięknie podkreśli kobiece kształty oraz zapewni poczucie komfortu i wygody, które jest ważne podczas noszenia.

Zły rozmiar stanika

Panie często kupują za małe bądź zbyt duże biustonosze. Nie znają też swoich prawidłowych wymiarów, co wiąże się ze złym doborem rozmiaru bielizny. Zbyt ciasny obwód będzie wbijał się w ciało, a za duże miseczki zniekształcą nasze piersi. Ramiączka odpowiadają za podtrzymanie całego biustu. Stanik ze zbyt luźnymi ramiączkami tylko obciąży nasz kręgosłup. Nosząc taką bieliznę będziemy borykali się z ciągłym bólem kręgosłupa, a nawet możemy doprowadzić do jego poważnych schorzeń. Mogą pojawić się również bóle szyi, ramion oraz głowy. Nie warto więc niszczyć swojego zdrowia źle dobranym rozmiarem stanika.

Na ratunek – brafitterka

biust

W doborze właściwego stanika pomoże brafitterka. Taka osoba odpowiednio nas zmierzy i dokładnie dopasuje stanik do kształtu piersi i budowy ciała. Idealnie dobrany biustonosz będzie prawidłowo podtrzymywał nasz biust, nie obciążając w żaden sposób kręgosłupa i nie powodując otarć skóry. Biust będzie prezentował się znakomicie, a my będziemy czuły się komfortowo i wygodnie. Przede wszystkim ochronimy nasze zdrowie i kręgosłup. Zapomnimy o wszelkich wadach postawy, prezentując piękny dekolt. Dzięki pomocy brafitterki poznamy swój rozmiar i bez problemu będziemy mogły kupić samemu odpowiedni stanik. W większości miast znajdziemy salony, gdzie skorzystamy z profesjonalnych usług brafittingu.

Biust to wizytówka każdej kobiety. Dobrze dopasowany stanik pozwoli uniknąć dolegliwości związanych z kręgosłupem. Dodatkowo nasze ubrania będą układały się na ciele o wiele lepiej. Pamiętajmy o tym, wybierając się na kolejne zakupy.

PODZIEL SIĘ: